Jura Xs90

Plně automatický kávovar

Velkokapacitní profesionální model

Vhodný do velkých provozoven a gastro provozů

 

Potřebujete poradit s výběrem kávovaru? Kontaktujte mě na tel.: 533 312 055

Výrobce: Jura
Záruční doba: 1 měsíce
Kód: 13725
Dostupnost: skladem +1
18 000
ks

Zánovní plně automatický přístroj. Velkoobjemový kávovar. Přizpůsoben na velké zatížení (velký zásobník na vodu a zbytky). Umí připravit kávu jak ze zrnkové kávy, tak z předem pomleté. Na jeden stisk zvládá připravit i mléčné speciality (cappuccino, latte,..). Jednoduché ovládání pomoci tlačítek na přední straně kávovaru. Kávovar komunikuje v češtině. Zabudované počítadlo produktů. Veškeré nápoje lze individualně nastavit (síla kávy, množství kávy, teplota,...). Kávovar má předinstalovaný automatický proces čištění a odvápnění. 

Zánovní kávovar

Vhodný do vlekých provozoven a gastro provozů

Více informací ohledně kávovaru na tel.: 730 691 145, nebo email: mycoffee@petraco.cz 

 

mycoffee.cz

 

One Touch Cappuccino
Nová IMPRESSA XS9 One Touch umí připravit Vaše cappuccino nebo latte macchiato pouhým stiskem tlačítka bez nutnosti pohybu šálkem. Navíc si uživatelsky můžete upravit nejen sílu a množství kávy, množství mléka, ale i pauzu před vlitím kávy do mléka u latte macchiata a tím získat skutečně velmi dokonalý výsledek.

Maximální výkon
Hlavní předností kávovaru Jura IMPRESSA XS9 One Touch je velký zásobník na vodu a velké odpadní nádoby. Proto i v místech s velkým výdejem káv denně máte dostatečnou kapacitu. Kávovar je vhodným přístrojem všude tam, kde je požadavek denně cca 60 káv.

Káva na přání „à la carte“
U modelu Jura XS9 One Touch nejste ničím vázáni. Díky nabídce Káva „à la carte“ si můžete vytvořit libovolný kávový nápoj dle Vašich požadavků ve všech myslitelných variacích. S přehledným ovládáním pomocí otočného ovladače to je velmi snadné.

Extra výškově nastavitelná kávová výpusť
Je na Vás, zda si chcete vychutnat ristretto, pravé espresso či kávu ve velkém šálku nebo kávový nápoj ve skle... Kávová výpusť je u kávovaru Jura XS9 One Touch plynule nastavitelná od 66 do 146 mm.

Aktivní monitoring stavu zrnkové kávy
Inteligentní elektronika ve Vašem kávovaru Jura IMPRESSA XS9 One Touch ohlídá nejen potřebu aktivace automatického čištění, ale i takové detaily jako množství zrnkové kávy v zásobníku. Vždy tak budete mít jistotu dostatku kávy pro jakýkoliv nápoj.

Velmi snadná péče
Váš přístroj IMPRESSA XS9 One Touch se o vše postará díky inteligentní elektronice, která včas upozorní na nutnost aktivace automatického čištění nebo automaticky provede proplach. Díky možnosti užití filtračních patron Claris již nebudete muset provádět dekalcifikaci přístroje. Pokud s přístrojem již nebudete pracovat, může se automaticky po určité době propláchnout a vypnout. Na Vás je skutečně jen to nejdůležitější – vychutnat si dokonalé espresso.