Jura J9 Chrom

Prémiový zánovní kávovar

Vhodný do domácnosti, nebo menší kanceláře

Všechny kávové i mléčné speciality na jeden stisk tlačítka

 

Potřebujete poradit s výběrem kávovaru? Kontaktujte mě na tel.: 533 312 055

Výrobce: Jura
Záruční doba: 3 měsíce
Kód: 7107001
Dostupnost: skladem +1
13 900
ks

Prémiová řada kávovarů Jura. Zánovní přístroj. Vlajková loď společnosti. Kompletně všechny kávové i mléčné speciality na jeden stisk tlačítka. Podsvícené šálky, rotační ovladač i symboly pro ovládání. Obsluha pomocí symbolů ze přednístrany a rotačního ovladače z vrchní strany kávovaru. Prémiové funkce. Chromové doplňky. Výškově stavitelné výpusti. Všechny nápoje lze individuálně přenastavit a programovat. Zabudovaný mlýnek s nastavitelnou hrubostí mletí. Možnost přípravy kávy z předem pomleté kávy. Přístroj komunikuje v češtině. Zabudované plně automatické procesy čištění. 

Prémiová řada kávovarů - velmi atraktivní vzhled

Vhodný do domácnosti, nebo do menších kanceláří

Kompletně všechny kávové i mléčné speciality na stisk

Více informací ohledně kávovaru na tel.: 730 691 145, nebo email: mycoffee@petraco.cz 

 

mycoffee.cz

 

 

Jednoduché ovládání

Kávovar JURA J9 má velmi snadné ovládání díky podsvíceným symbolů ze přední strany. Potřebujete připravit Cappuccino, dolít vodu či nastavit jinou porci kávy? Vše přehledně nastavíte v nastavení přístroje a plně českému menu. Rotační ovladač z vrchní částí přístroje je jen završením švýcarské dokonalosti a preciznosti zpracování.

 

Espresso i cappuccino stiskem tlačítka

Kávovar Jura J9 je vybaven automatickým systémem zpěňování mléka. Díky nové revoluční technologii Jura snadno připravíte sametově jemnou mléčnou pěnu pro Cappuccino. Jeden stisk tlačítka a kávovar Vám připraví kompletní Cappuccino nebo Latte. 

Přední panel kávovaru J9 je v luxusním chromovém provedení. Tím je zajištěna velká odolnost kávovaru proti poškrábání. Chromová kávová výpusť s nasvětlením plochy pro šálky dokonale podtrhuje exkluzivní design přístroje.